جستجو
فروشگاه اینترنتیسبد خرید
فروشگاه اینترنتی
لیموبیت هر لحظه پشتیبان شماست
با ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

بلاگ

۷ عاملی که قیمت خرید سایت فروشگاهی را تغییر می‌ دهد
۷ عاملی که قیمت خرید سایت فروشگاهی را تغییر می‌ دهد
در حال حاضر بیشتر افراد حتی نسل‌های قدیمی‌تر مثل پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما هم از اینترنت استفاده می‌کنند پس اهمیت زیادی دارد که به عنوان صاحب یک کسب‌و‌کار برای اینکه در بازار و بین رقبایتان شناخته بشوید و با مشتریان ارتباط برقرار کنید از این فرصت استفاده کنید و یک سایت فروشگاهی برای خودتان داشته باشید.
0
نکاتی درباره نحوه خرید سایت که باید بدانید
نکاتی درباره نحوه خرید سایت که باید بدانید
«چگونه یک سایت بخریم» این دقیقا سوالی است که بسیاری از افرادی که قصد خرید سایت را دارند، باید از خود بپرسند و نباید ساده از کنار آن رد شوند. شما قبل از خرید یک سایت باید هدف خود را از اینکه می‌خواهید سایت داشته باشید مشخص کنید.
0
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی Marketplace  که باعث محبوبیت این فروشگاه شد
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی Marketplace که باعث محبوبیت این فروشگاه شد
ممکن است برای شما پیش آمده باشد که قصد خرید یک تلفن همراه را داشته باشید اما بعد از جستجو، تلفن همراه در چند فروشگاه مختلف برای شما نمایش داده می‌شود که شما باید فقط یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر تجربه‌ی این موضوع را داشته‌اید با نحوه عملکرد سایت فروشگاهی مارکت‌پلیس را داشته‌اید اگر نه، نگران نباشید ما در این پست برای شما تمام این موارد را توضیح داده‌ایم.
0
صفر تا صد نکات سایت فروشگاهی B2C که باید بدانید
صفر تا صد نکات سایت فروشگاهی B2C که باید بدانید
در حال حاضرداشتن ساخت سایت فروشگاهی یک راهکار فوق‌العاده برای موفقیت در کسب‌و‌کار است، یک فروشگاه اینترنتی تاثیر زیادی در موفقیت یک کسب‌و‌کار دارد. اما باید بدانیم که عملکرد همه‌ی فروشگاه‌ها یکسان نیست و نحوه عملکرد هر مدل سایت فروشگاهی با یکمدل دیگر متفاوت است.
0
وب سایت شخصی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
وب سایت شخصی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
داشتن یک وب‌سایت شخصی به شما کمک می‌کند که برای کاربران دست‌ یافتنی‌تر باشید و خیلی آسان شما را پیدا کنند. احتمالا با خودتان بگویید تا زمانی که شبکه‌های اجتماعی هست چرا وب سایت شخصی؟ خب در اینکه شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، لینکدین و .. یکی از بهترین ابزارهاتی معرفی است شکی نیست اما باید در نظر داشته باشیم که این شبکه‌های اجتماعی محدودیت‌ها خاص خودشان را دارند برای مثال..
0
معیارهای انتخاب یک پلتفرم فروشگاه ساز
معیارهای انتخاب یک پلتفرم فروشگاه ساز
شما در اینترنت تنها با چند کلیک می‌توانید کالای موردنظر خود را پیدا کنید. امروزه در عصر دیجیتال یکی از بهترین راه‌ها برای شروع یک تجارت، داشتن یک سایت فروشگاهی است. محبوبیت تجارت الکترونیکی در طی ۱۰ سال گذشته رشد زیادی داشته است که این محبوبیت فروش آنلاین را افزایش می‌دهد.
0
ویژگی و مشخصات سایت فروشگاهی موفق چیست؟
ویژگی و مشخصات سایت فروشگاهی موفق چیست؟
اگر شما صاحب کسب‌و‌کاری هستید، از این فرصت استفاده کنید و با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی خدمات و محصولات خودتان را در معرض دید قرار دهید. وقتی شما قصد راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی را دارید، باید بدانید که چه مشخصاتی برای سایت خود می‌خواهید؟ مشخصات سایت دقیقا همان اهدافی هستند که شما از طراحی سایت فروشگاهی خود تعریف می‌کنید. اما چگونه؟
0
آشنایی با بهترین روش های بهبود سئو سایت فروشگاهی
آشنایی با بهترین روش های بهبود سئو سایت فروشگاهی
بیشتر ما برای خرید اینترنتی، محصول خودمان را در گوگل سرچ می‌کنیم، معمولا از همان پیشنهادات صفحه اول یک سایت فروشگاهی را انتخاب می‌کنیم و کم‌تر پیش می‌آید که به صفحه دوم، سوم و .. سر بزنیم. بنابراین برای بیشتر دیده شدن سایت فروشگاهی خودتان باید در صفحه اول باشید ولی چگونه؟ اینجاست که سئو سایت فروشگاهی به کمک شما می‌آید.
0
سایت فروشگاهی چیست و چه تفاوتی با فروشگاه سنتی دارد؟
سایت فروشگاهی چیست و چه تفاوتی با فروشگاه سنتی دارد؟
اگر تصمیم دارید که یک کسب‌و‌کار را راه‌اندازی کنید باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید یک سایت فروشگاهی داشته باشید، یا یک فروشگاه سنتی یا هردو را در کنار هم؟
0
alt : govahi.pdf
فیلترها
Sort
display