طراحی فروشگاه اینترنتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

طراحی فروشگاه اینترنتی

پرتال فروشگاهی

پلتفرم سایت فروشگاهی چند فروشگاهی

طراحی پرتال فروشگاهی نیازمند بررسی دقیق کاربرد سایت پرتال فروشگاهی در مجموعه شما است. به همین دلیل تعرفه و امکانات مورد نیاز برای پیاده سازی پرتال فروشگاهی تنها نیازسنجی و برگزاری جلسه ببین کارشناسان لیموبیت و مجموعه شما انجام خواهد شد.

پرتال فروشگاهی، دستیار شما در فروش بیشتر

قالب سایت فروشگاهی

طراحی پرتال فروشگاهی اولین قدم برای برای ورود به دنیای فروش آنلاین و فرصتی منحصربفرد برای تمام کسب‌و‌کا‌ر‌ها است. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که تصمیم دارید کسب‌و‌کار خودتان را وارد دنیای آنلاین کنید. نگران نباشید لیموبیت بستر مناسبی را برای گسترش و رشد شما فراهم کند و آماده است تا هر ایده‌ای برای ساخت سایت فروشگاهی، در هر مقیاسی را برای شما عملی کند.

ویژگی‌ های پرتال فروشگاهی طراحی شده توسط لیموبیت

پلتفرم سایت فروشگاهی چند فروشگاهی

طراحی اختصاصی ، متناسب با نیاز و سلیقه شما

طراحی پرتال فروشگاهی شما در لیموبیت با طرح و ایده اختصاصی خودتان با ساختاری قابل توسعه طراحی می‌شود با تمام امکانات و ویژگی‌هایی که برای فروشگاه اینترنتی خودتان نیاز دارید. سیستمی که از طریق آن بتوانید محصولات خود را وارد کنید، موجودی انبار تعیین کنید، کوپن‌های تخفیف بگذارید، سفارش‌های مشتری را بگیرید و همه چیز را به هم وصل کنید. در واقع با طراحی سایت فروشگاهی، شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته فعالیت فروشگاه خودتان را ادامه دهید.

نگران امنیت پرتال فروشگاهی خودتان نباشید!

قالب سایت فروشگاهی

امنیت مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی یک سایت فروشگاهی است چون هم برای صاحب سایت و هم برای مشتری اهمیت زیادی دارد. یک پرتال فروشگاهی باید امنیت بالایی داشته باشد چون در فروشگاه‌های اینترنتی اطلاعاتی شامل اطلاعات شخصی مشتریان، اطلاعات کارت بانکی و.. تمام مشتریان شما وجود دارد بنابراین داشتن سایت امن یکی از مهم‌ترین فاکتور‌‌های طراحی فروشگاه اینترنتی به حساب می‌آید. لیموبیت با پیاده‌سازی قـوی‌ترین و بــه‌روز‌تریــن پروتــکل‌هــای امنیتــی روی ایــن فروشــگاه‌هــا، یــک تجــارت بــی نقــص بـرای شـما و اطمینـان خاطر برای خریــداران سایت فروشگاهی فراهم می‌کند.

فروش محصولات، بدون هیچ محدودیتی

پلتفرم سایت فروشگاهی چند فروشگاهی

بله درست است در فروشگاه‌های طراحی شده توسط لیموبیت خبری از محدودیت نیست و فروش محصولات با هر تعداد و بدون محدودیت مکانی و زمانی انجام می‌شود و تمام این قابلیت‌ها تنها با یک سایت فروشگاهی امکان‌پذیر است. پرتال فروشگاهی یک فروشنده تمام وقت است که با استفاده از آن شما می‌توانید بدون هیچگونه محدودیت و وابستگی به زمان و مکان خاص، به صورت ۲۴ ساعته محصولات فروشگاهی خودتان را بفروشید، علاوه بر آن اگر هدف شما فروش محصولاتی از یک کاتالوگ بزرگ است، پرتال فروشگاهی بهترین گزینه پیش روی شما است تا بتوانید محصولات خودتان را را به صورت نامحدود بفروشید.

امکانات مدیریتی پرتال فروشگاهی

مدیریت محصولات به صورت عمده

با پنل مدیریت پیشرفته پرتال فروشگاهی لیموبیت تمام محصولات و دسته‌بندی‌ها را به صورت عمده در فروشگاه خودتان جابه‌جا کنید.

امکان مدیریت فروش و منابع

شما می‌توانید برای مدیریت بهتر به آسانی فاکتور‌هایی مثل مبلغ و درصد تخفیف، زمان موجود شدن یک کالا در فروشگاه، تعیین حداقل و حداکثر خرید و.. را اعمال کنید.

گزارش‌ دهی لحظه به لحظه

شامل اطلاعات مدیریتی از لیست محصولات و انبار، گزارش فروش با جزئیات از نام مشتری تا وضعیت و نحوه پرداخت، همچنین گزارشات استراتژیک مثل کاربران آنلاین، لیست علاقه‌مندی مشتریان، محصولات پرفروش و سبد خرید رها شده است.

کنترل اتوماتیک موجودی انبار

شما این امکان را دارید که برای انبار کالای خودتان سطح موجودی تعریف کنید تا به محض کاهش موجودی از میزان ‌تعریف شـده، شما را برای تامین مجدد محصول باخبر کند.

چرا طراحی پرتال فروشگاهی؟

قالب سایت فروشگاهی

✔ از همان ابتدا کدنویسی برای سایت فروشگاهی شما به صورت اصولی و متناسب با کسب‌و‌کار شما انجام می‌شود.

✔ با مطرح کردن ایده‌ای خودتان برای طراحی سایت فروشگاهی، سایتی که در نظر دارید را به واقعیت تبدیل کنید.

✔ با سپردن طراحی پرتال فروشگاهی خودتان به لیموبیت شما یک سایت فروشگاهی حرفه‌ای با قابلیت توسعه و ارتقا را دارید.

✔ تمام سایت‌های فروشگاهی طراحی شده توسط لیموبیت زیرساخت‌‌های مناسب SEO را دارا هستند. اهمیت سئو برای سایت فروشگاهی شما برای این است که کسب‌ و‌کارتان دیده شود و در نتیجه بیشتر بفروشید تا در نهایت بیشتر موفق شوید.

✔ با داشتن یک پرتال فروشگاهی، مشتریان به راحتی شما را پیدا می‌کنند و شما می‌توانید کسب‌و‌کار خودتان را به سمت جهانی شدن ببرید. خیالتان راحت لیموبیت هم‌قدم با کسب‌و‌کار شما است، پس همین حالا برای طراحی پرتال فروشگاهی خودتان اقدام کنید.