طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت مشابه دیوار و شیپور

طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی آماده در کمترین زمان با پلتفرم لیموبیت

اگر شما به هر دلیلی محدودیت زمانی دارید یا نمی‌خواهید درگیر مراحل طراحی سایت فروشگاهی بشوید، ولی تصمیم دارید سایت فروشگاهی را راه‌اندازی کنید که از پایه کدنویسی شده باشد، ما بهترین راهکار را برای شما داریم، سایت فروشگاهی آماده! سایت فروشگاهی آماده، سایتی است که پیش از سفارش مشتری بر اساس اصول، قواعد طراحی و پیاده سازی شده است. فروشگاه‌های آماده لیموبیت یک راه حل ساده برای کسانی است که قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی در سریع‌ترین زمان را دارند، لیموبیت با ارائه سایت‌های فروشگاهی آماده این مشکل را برای شما برطرف کرده، برای این کار می‌توانید یکی از سایت‌های آماده لیموبیت را که از صفر کدنویسی و آماده شده است را انتخاب کنید و بعد از آن فروشگاه اینترنتی خودتان را بدون صرف وقت راه‌اندازی کنیدو با خیال راحت محصولات فروشگاه‌تان را بفروشید.

ویژگی‌ های اصلی سایت فروشگاهی آماده لیموبیت

سایت فروشگاهی آماده

قابلیت‌های سایت فروشگاهی آماده لیموبیت تمام نیاز‌ها و خواسته‌های شما از یک فروشگاه اینترنتی را برآورده می‌کند.فقط کافی است سایت خودتان را انتخاب کنید، بعد از آن همه چیز برای یک فروش موفق آماده است.

کدنویسی حرفه‌‌ ای و اصولی

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

در این فروشگاه‌ها، سایت به صورت حرفه‌ای و دقیق از قبل آماده و کدنویسی شده است و برخلاف بسیاری از سایت‌های آماده که با سیستم‌های منبع باز مثل وردپرس طراحی شده‌اند، صفر تا صد سایت فروشگاهی آماده لیموبیت به صورت حرفه‌ای برنامه‌نویسی شده است. همین موضوع باعث می‌شود که تمام فرآیند کدنویسی سایت فروشگاهی از ابتدای طراحی صحیح و اصولی انجام شود. پس سایت‌‌های آماده لیموبیت را با قالب‌های آماده اشتباه نگیرید. علاوه بر این از آن جهت که کدهای نوشته شده به صورت خصوصی هستند و در اختیار عموم قرار نمی‌گیرند، امنیت سایت شما را تضمین می‌کند. فراموش نکنید سایت‌های آماده لیموبیت تمام قابلیت‌های سایر فروشگاه‌های اختصاصی طراحی شده توسط لیموبیت را دارند.

قابلیت ارتقا و توسعه

سرعت سایت فروشگاهی

سایت‌هایی که توسط لیموبیت طراحی می‌شوند انعطاف بیشتری برای توسعه و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به سایت دارند. ممکن است بعد از مدت‌ها احساس کنید که سایت فروشگاهی شما به امکانات و ویژگی‌های بیشتری نیاز دارد، بگذارید خیالتان را راحت کنیم لیموبیت در کنار شماست تا فروشگاه اینترنتی شما را ارتقا دهد.

کوتاه بودن زمان تحویل

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

واضح است یکی از دلایلی که کاربران سایت فروشگاهی آماده را انتخاب می‌کنند، تحویل سریع و صرفه‌جویی در زمان است. مدت زمان تحویل سایت فروشگاهی آماده به این دلیل که شما درگیر مراحل مختلف طراحی سایت نمی‌شوید و سایت فروشگاهی از قبل کدنویسی و فرآیند ثبت دامنه و طراحی لوگو انجام شده است، در مقایسه با فرآیند طراحی و تحویل سایر سایت‌های فروشگاهی اختصاصی زمان کمتری می‌برد.

امکانات سایت فروشگاهی آماده لیموبیت

پلتفرم سایت فروشگاهی چند فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی آماده لیموبیت شامل تمام امکانات سایت‌های فروشگاهی اختصاصی لیموبیت هستند. امکاناتی شامل:

  • مدیریت حسابهای بانکی
  • روش‌های خرید و ارسال
  • قابلیت اتصال به درگاه بانکی
  • مدیریت سفارش‌ها و پرداخت‌ها
  • ویرایش محصولات به صورت کلی
  • گزارش مجزا از موجودی کالا و انبار
  • قابلیت ایجاد انواع کد تخفیف (درصد، مبلغ)
  • یکسان‌سازی با برنامه حسابداری و انبارداری
  • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی‌های دلخواه
  • ایجاد نامحدود صفحه دلخواه در وب‌سایت با ظاهر دلخواه

و امکانات بسیار دیگری که با مراجعه به صفحه امکانات، می‌توانید لیست امکانات نرم‌ افزار و‌ب‌ سایت فروشگاهی لیموبیت را مشاهده کنید، پس اگر به فکر راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و گسترش کسب‌و‌کار خودتان هستید، یا قصد دارید درآمد خود را با سایت خودتان چند برابر کنید، وقت را از دست ندهید.

برای راه اندازی فروشگاه آماده چه فرآیندی باید انجام شود؟

ساخت سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی شامل مراحلی مثل خرید هاست، ثبت دامنه، کدنویسی و.. است که طبیعتا نیاز به زمان دارد. این موضوع ممکن برای شما که قصد دارید در کم‌ترین زمان سایت فروشگاهی خودتان را داشته باشید پروسه طولانی و زمان‌بری باشد، ولی نگران نباشید در سایت فروشگاهی آماده لیموبیت تمام مراحل کدنویسی، ثبت دامنه و طراحی لوگو و.. به طور کامل و از قبل انجام شده است و تنها کافی است سایت موردنظر خودتان را انتخاب کنید بعد از آن همه‌چیز برای یک فروش موفق آماده است و شما می‌توانید در کمترین زمان فروشگاه اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید و کسب‌وکار خودتان را مدیریت کنید.

فروشگاه اینترنتی Bset.ir و Abzar.land دونمونه ازسایت‌های فروشگاهی آماده لیموبیت هستند که برای راه‌اندازی سایت‌های فروشگاهی در اختیار شما قرار گرفته است. این فروشگاه‌ها شامل تمام امکانات سایت‌های اختصاصی طراحی شده توسط لیموبیت هستند، پس همین الان شروع کنید، سایت فروشگاهی خودتان انتخاب کنید و زنجیره کسب‌و‌کارتان را با سایت فروشگاهی آماده لیموبیت کامل کنید.