جستجو
سبد خرید
لیموبیت هر لحظه پشتیبان شماست
با ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

بلاگ

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
این روزها ما تقریباً بیشتر کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهیم. داشتن یک سایت فروشگاهی معمولا اولین قدم برای حضور قوی در فضای آنلاین به حساب می‌آید. طراحی سایت فروشگاهی خوب به معنای استفاده از رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، کلمات و گرافیک مناسب برای متقاعد کردن بازدیدکنندگان برای خرید از سایت فروشگاهی شما است.
0
مراحل ساخت سایت فروشگاهی در لیموبیت
مراحل ساخت سایت فروشگاهی در لیموبیت
اگر در نظر دارید که سایت فروشگاهی خودتان را راه‌اندازی کنید بهتر است این مقاله را از دست ندهید.اولین قدم برای طراحی سایت فروشگاهی انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی است چون وب‌سایت شما عنصر اصلی فعالیت‌های بازاریابی و فروش آنلاین شما به حساب می‌آید و تمام مراحل ساخت سایت فروشگاهی باید به دقت انجام شود، بنابراین شما باید طراحی سایت فروشگاهی خودتان را به مجموعه‌ای بسپارید که بهترین سایت را برای شما طراحی کند.
0
تفاوت‌های فروشگاه‌ساز با سایت‌ساز چیست؟
تفاوت‌های فروشگاه‌ساز با سایت‌ساز چیست؟
تا چند سال پیش برای ساختن یک وب‌سایت نیاز به کدنویسی و کار زیاد بود. اما در حال حاضر راه‌حل‌های بسیار آسان و کارآمدی برای طراحی یک سایت وجود دارد. اما قبل از راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین باید از خودتان بپرسید که هدف شما از ساخت سایت فروشگاهی چیست؟ می‌خواهید محصولات خودتان را به صورت اینترنتی بفروشید یا فقط با تولید محتوا پیشنهادات و اطلاعاتی را با دیگران به اشتراک بگذارید؟
0
چه امکاناتی باعث شد تا لیموبیت بهترین فروشگاه‌ساز باشد؟
چه امکاناتی باعث شد تا لیموبیت بهترین فروشگاه‌ساز باشد؟
اینکه شما اینجایید و این مقاله را مطالعه می‌کنید به احتمال زیاد به فکر راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی برای کسب‌و‌کارتان هستید. باید قبول کنیم که فروشگاه‌های اینترنتی و فروش آنلاین زندگی همه ما را زیر‌ و رو کرده است افرادی که چندین سال در بازار محصولات خودشان را به صورت سنتی می‌فروختند الان صاحب سایت فروشگاهی خودشان هستند.
0
چرا نرخ تبدیل سایت فروشگاهی شما پایین است؟
چرا نرخ تبدیل سایت فروشگاهی شما پایین است؟
هدف اصلی وب‌سایت‌ها تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری است. تعداد بازدیدهایی که از سایت خود دریافت می‌کنید، مهم است زیرا به شما نشان می‌دهد که سایت شما در مقایسه با رقبا چقدر مورد توجه قرار گرفته است. هر چه بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید، فرصت‌های بیشتری برای معرفی برند خود دارید.
0
اهمیت فوتر در طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
اهمیت فوتر در طراحی سایت فروشگاهی چیست؟
همیشه دیده‌ایم که اطلاعات مهم‌تر در بالای صفحه وب‌سایت قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث شده که به اشتباه تصور کنیم هر مطلب یا محتوایی که در پایین صفحه یا سایت قرار بگیر کم‌ترین اهمیت را دارد. یک طراح وب‌سایت این موضوع را به خوبی می‌داند که طراحی فوتر به اندازه طراحی هدر و عناصر دیگر سایت اهمیت دارد.
0
راهکار‌های طلایی برای تبلیغ یک فروشگاه اینترنتی
راهکار‌های طلایی برای تبلیغ یک فروشگاه اینترنتی
نیازی به گفتن نیست چون همه می‌دانیم با یک فروشگاه آنلاین می‌توانید مشتریان بیشتری داشته باشید. اما آیا تمام تلاش خود را برای تبلیغ سایت فروشگاهی خودتان انجام داده‌اید؟
1
چگونه آمازون جهان را متحول کرد!
چگونه آمازون جهان را متحول کرد!
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اولین سایت فروشگاهی چه زمانی راه‌اندازی شد؟ یا اینکه به ذهن خلاق چه کسی رسید که از اینترنت برای فروش محصولات خود به صورت آنلاین استفاده کند؟ فکر می‌کنید در حال حاضر بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه‌ی خرده‌فروشی کدام است؟ جواب همه‌ی سوالات یک کلمه است سایت فروشگاهی آمازون.
1
تفاوت‌های UI و UX در طراحی فروشگاه اینترنتی
تفاوت‌های UI و UX در طراحی فروشگاه اینترنتی
UI و UX دو عنصر مهم در طراحی سایت هستند و همیشه در کنار یکدیگر استفاده می‌شوند و همین موضوع باعث شده که اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته شوند در حالیکه این دو عنصر متفاوت از هم هستند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که که تفاوت این دو را نمی‌دانید نگران نباشید مطمئنا بعد از خواندن این پست، درک درستی از این دو اصطلاح پیدا می‌کنید و تفاوت این دو عنصر را به خوبی متوجه می‌شوید، ولی قبل از اینکه به بررسی تفاوت‌های UI و UX بپردازیم، بهتر است چند دقیقه‌ای وقت بگذاریم و با مفهوم این دو عنصر بیشتر آشنا شویم.
1
alt : govahi.pdf
فیلترها
Sort
display