شرایط استفاده

کاربران محترم لطفا شرایط زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت لیمو هوشمند پردیس به دقت مطالعه و ملاحضه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت لیموبیت به آدرس https://limoobit.com و استفاده از خدماتی مانند دمو آنلاین نرم افزار فروشگاه اینترنتی لیموبیت و درج نظرات و پیشنهادات در این وب سایت به معنای پذیرفتن قوانین شرایط استفاده از خدمات لیموبیت تلقی می گردد.
حق بروز رسانی و ایجاد هرگونه تغییرات در قوانین شرایط استفاده بدون هیچ اطلاع قبلی برای شرکت لیمو هوشمند پردیس محفوظ است. عدم رعایت به هر کدام از موارد زیر موجب حذف حساب کاربری شما می شود.

قوانین حساب کاربری

کلیه اصول و قوانین درج شده در وب‌سایت لیموبیت https://limoobit.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین مرکز توسعه و تجارت الکترونیک است.
حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود مشتریان است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.
پس از ورود به حساب کاربری خود در پنل وب سایت لیموبیت شما مسئول تمام محتوای ایجاد شده در نظرات و پیشنهادات ثبت شده هستید. همچنین پس از ورود به بخش دمو آنلاین وب‌سایت لیموبیت مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده در پنل دمو آنلاین و ایجاد هرگونه تداخل در آن بر عهده خود کاربر (حساب کاربری) است.

شرکت لیمو هوشمند پردیس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی برخی کاربران را در راستای رعایت قوانین جهانی وب ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربری، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت لیمو هوشمند پردیس می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

قوانین استفاده از خدمات ارائه شده

از آنجایی که لیموبیت بعد از اتمام و تسویه کامل مبلغ هر پروژه برای مشتریان محترم اطلاعات مربوط به حساب کاربری و اطلاعات مربوط به ورود به پنل کاربری وب‌سایت را ارسال می کند، هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات وارد شده در وب‌سایت و فروشگاه‌های مشتریان خود ندارد و در صورت وارد کردن اجناس غیر قانونی، محتوای کذب و به دور از شئونات، فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد، استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل، تمامی مسائل قانونی و بر عهده مالک وب‌سایت است.

ثبت دامنه

اگر لیموبیت برای شما دامنه ای ثبت کند، از آنجایی که در هنگام ثبت دامنه، مشخصات کامل دامنه برای مشتریان ارسال می گردد و اطلاعات هویتی دامنه به نام درخواست دهنده آن ثبت می گردد، لیموبیت به عنوان صاحب امتیاز دامنه ارائه شده شناخته نمی شود.

رعایت حریم خصوصی

وب‌سایت لیموبیت به اطلاعات اشخاصی که در سایت ثبت نام و از خدمات استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و تا حد توان از آن ها محافظت خواهد کرد.
تمام مطالب در دسترس در وب‌سایت لیموبیت مانند متن، مقالات، طراح های گرافیکی، نشانه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، کاتالوگ، داده ها و کلیه موارد و محتوای قابل کپی و دانلود توسط لیموبیت جزئی از دارایی و اموال لیموبیت محسوب می شود و حق استفاده و انتشار تمامی محتوای تولید شده در انحصار لیموبیت است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لیموبیت محفوظ می دارد.

کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از موارد ذکر شده، استفاده از داده کاوی، روبات، و روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزار های استخراج نیستند و هرگونه استفاده از مشتقات وب‌سایت لیموبیت را ندارند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب‌سایت رسمی لیموبیت و شرکت لیمو هوشمند پردیس محفوظ است. در صورت مشاهده حساب کاربری حذف و حق پیگرد قانونی را برای لیموبیت محفوظ می دارد.

تنها مرجع مورد تایید ما، پایگاه های اطلاع رسانی درج شده در تماس با ما است و این شرکت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://limoobit.com ندارد.

وب‌سایت رسمی لیموبیت هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحه های وب سایت خود و یا اطلاعات و لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. خدمات و قیمت ها آن گونه که در وب‌سایت اعلام شده ارائه می گردد.
کلیه محتویات و مطالب ارائه شده در وب‌سایت لیموبیت شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت لیموبیت تعلق دارد.
لازم به ذکر است لیموبیت در حال حاضر در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سفارشات و تراکنش های مالی از طریق دفتر مرکزی به نشانی اعلام شده در تماس با ما پردازش خواهد شد.

مشتریان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این قبیل، از طریق ایمیل رسمی شرکت لیمو هوشمند پردیس به نشانی info {@} limoobit.com برای پیگرد قانونی به ما اطلاع رسانی کنند.

هم چنین شما می توانید از طریق آدرس های ذکر شده در تماس با ما با لیموبیت در ارتباط باشند.