جستجو

تیم لیموبیت

تیم لیموبیت

هیچکدام از ما به اندازه همه ما باهوش نیست.

Kenneth H. Blanchard
team member

فرهاد کاظمی پور

فرهاد موسس لیموبیت، یه رهبر واقعی و سخت کوشه، اون آدم خوش صحبتیه و واقعا سخنرانی کردن رو دوست داره! البته حرفاش واقعا شنیدنیه

فرهاد کاظمی پور
Founder & CEO
team member

امیرعلی کاظمی پور

امیرعلی هم موسس لیموبیته، صفت بارز ایشون دلسوزی و عشقیه که به لیموبیت داره، اون برای لیموبیت مثل یک پدر دلسوز میمونه و البته خالق کاراکتر لیموبیت هم هست!

امیرعلی کاظمی پور
Co-Founder & Executive Director
team member

امین عظیمی

امین کسی بود که ایده شکل‌گیری لیموبیت رو با فرهاد رویا پردازی می‌کردند.
ایشون مدیر ارشد بازاریابی لیموبیته و گرچه همه ایشون رو یک هم-موسس می‌دونن ولی خودش با فروتنی منکر این موضوع میشه، امین یک پدر سخت‌گیر و کمال‌گرا برای تیمه

امین عظیمی
CMO
team member

احسان آئینه

زمانی که لیموبیت هیچ پولی برای پرداختن نداشته کسایی مثل احسان به تیم اضافه شدن تا لیموبیت شکل گرفت، ایشون مدیر ارشد طراحی، خالق و طراح ارشد تمامی پروژه‌های لیموبیت و البته سایت فعلی ماست.
‌ بارزترین صفت ایشون نظمشون هست که گاهی سر این موضوع ایشون رو «امیر» صدا می‌کنیم!
(به نشان امیران منظم ارتش)

احسان آئینه
CDO
team member

نفیسه فرضعلی پور

نفیسه مدیر کنترل کیفیت و پشتیبانی لیموبیته، میز کار خلوت و همیشه مرتب نفیسه نشون از شخصیت با ثبات و مسلط ایشون هست. نفیسه به گل و گیاه علاقه زیادی داره و مسئولیت سبز نگه‌داشتن محیط لیموبیت با نفیسه است!

نفیسه فرضعلی پور
QC & Support Manager
team member

سیاوش وقاری

سیاوش برنامه نویس ارشد لیموبیته، سیاوش شخصیتی دوست‌داشتنی داره و به جز برنامه نویسی توی شرکت نقش حمایتی برای بخش‌های دیگه رو ایفا می‌کنه، ایشون شنونده خوبیه و همیشه یه راهکار خوب برای مشکلات بزرگ «تو جیبش» داره!

سیاوش وقاری
Senior Developer
team member

الهام یادگاری

الهام تازه به جمع لیموبیت اضافه شده، شخصیت بسیار آرام و مهربونی داره و توی کارش آدم صاحب نظری به حساب میاد. خیلی جالبه بدونید طراحی صفحه‌ای که همین الان در حال مطالعه اون هستید کار الهامه و این اولین کار الهام برای لیموبیت محسوب میشه!

الهام یادگاری
UI/UX Designer
team member

فاروق مرید احمدی

اولین چیزی که در برخورد با فاروق آدمو جذب می‌کنه اسم کم نظیر و زیباشه، فاروق برنامه نویس ارشد و راهبر تیم back-end لیموبیته، ایشون یک برنامه نویس باهوشه و تا الان تونسته با راه حل‌های جدیدی که میده لیموبیت رو تو توسعه نرم افزار پیشرو نگه داره

فاروق مریداحمدی
Senior Developer
team-member

یه صندلی خالی تو لیموبیت برای شما در نظر گرفتیم

جای شما اینجا خالیه
به تیم ما بپیوندید
فیلترها
Sort
display