اتصال به پست جمهوری اسلامی ایران

اتصال به پست جمهوری اسلامی ایرانپس از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی تمامی کسب و کارها دغدغه ارسال سفارشات را دارند. سفارشات را میتوان با روش های مختلفی از جمله پست، تیپاکس، چاپار، باربری بین شهری و پیک موتوری و ... ارسال کرد. اما معتبرترین و راحت ترین راه برای ارسال مرسولات استفاده از پست جمهوری اسلامی ایران است. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، گسترده ‌ترین ابزار ارتباطی بین مردم ایران با یکدیگر و حتی ارتباط با سایر نقاط جهان است.
فروشندگان برای اتصال با پست باید به ‌صورت روزانه سفارشات مشتریان خود را به نزدیک‌ترین اداره پست ببرند و از آن طریق برای خریداران ارسال می‌کنند. انجام این کار مستلزم صرف زمان زیاد به دلیل وجود صف های طولانی در زمان ازدحام باجه پستی است.

اتصال به پست جمهوری اسلامی ایران

همچنین نیز نوشتن آدرس و مشخصات گیرنده و فرستنده روی تک‌تک بسته‌ها، امری بسیار زمان‌بر و وقت‌گیر می‌باشد و در مواقعی نیز با خطا و اشتباهاتی همراه است. و درصورتی که روش جایگزینی را برای ارسال کالا نداشته باشیم چاره ای جز تحمل صف طولانی و نوشتن دقیق اطلاعات نیست.

با استفاده از پلاگین اتصال به پست شما می توانید یک باجه مجازی پستی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید. در این صورت شما دیگر هیچ نگرانی بابت رسیدن به تایم اداره پست را ندارید همچنین نیز در هر ساعت از شبانه روز می توانید از این باجه کمک بگیرید و بارکد پستی چاپ کنید.

چگونه می‌توان با اداره پست قرارداد بست؟

⭕ مراجعه به یکی از مناطق پستی محل فروشگاه خود

⭕ درخواست وب سرویس تولید بارکد

⭕ ارائه IP آدرس سرور خود به پست (حتما باید IP ایران باشد)

⭕ دریافت نام کاربری و رمز عبور تولید بارکد

امکانات پلاگین پست جمهوری اسلامی ایران شامل چه مواردی میشود؟


⭕ اتصال آسان به درگاه پستی

⭕ انتخاب روش های ارسال پست و محدودیت در روش ها

⭕ در صورت نیاز می توانید هزینه اضافه بابت پست نیز از کاربران خود بگیرید .

⭕ امکان صدور بارکد پستی بعد از پرداخت موفق محصول

⭕ دریافت گزارش وضعیت محموله با بارکد پستی

⭕ مدیریت ارسال محصولات بر اساس وزن آنها به گرم یا کلیو گرم

⭕ پنلی ویژه جهت ویرایش و همگام سازی شهرها و استان های دریافت شده از درگاه پست

قرارداد با پست