جستجو
فروشگاه اینترنتیسبد خرید
فروشگاه اینترنتی
لیموبیت هر لحظه پشتیبان شماست
با ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

نوشته‌های بلاگ بهمن 1400

نکات کلیدی در شناسایی بازار هدف فروشگاه اینترنتی
نکات کلیدی در شناسایی بازار هدف فروشگاه اینترنتی
«همه» مشتری شما نیستند! بله درست است چون قرار نیست همه افرادی که به سایت شما سر می‌زنند به خدمات و محصولات شما علاقه‌مند شوند، می‌گویید نه کافی است نگاهی به افراد اطرافتان بیندازید تا متوجه تفاوت در سلیقه افراد شوید به عنوان مثال ممکن است رایحه یک عطر برای یک نفر بسیار جذاب باشد و برای دیگری اصلا رایحه مطبوعی نباشد.
0
بررسی ۱۱ مورد از چالش ها و مشکلات راه اندازی فروشگاه اینترنتی
بررسی ۱۱ مورد از چالش ها و مشکلات راه اندازی فروشگاه اینترنتی
همانطور که می‌دانید راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین سریع‌تر و از لحاظ هزینه به صرفه‌تر است. اما بدون اشکال نیست. مشکلات فنی، مسائل امنیتی و.. همه بخشی از راه‌اندازی یک سایت به حساب می‌آیند. در دنیای امروز دیگر لازم نیست که به یک فروشگاه بروید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما با استفاده از یک سایت فروشگاهی در اینترنت می‌توانید خریدی آسان را تجربه کنید.
0
دلایل شکست فروشگاه اینترنتی خود را بشناسید
دلایل شکست فروشگاه اینترنتی خود را بشناسید
دلیل اصلی عدم موفقیت یک سایت فروشگاهی چیست؟ این سوالی است که اغلب مشتریان طراحی سایت می‌پرسند. طراحی سایت فروشگاهی با توجه به امکانات می‌تواند سریع، آسان و نه چندان گران باشد.
0
آشنایی با ۴ ویژگی یک سایت امن
آشنایی با ۴ ویژگی یک سایت امن
بعد از طراحی سایت فروشگاهی خودتان و در کنار تلاش برای موفقیت و رشد فروشگاه فراموش نکنید که مهم‌ترین فاکتور یعنی امنیت سایت خودتان را نادیده نگیرید. در تمام سایت مخصوصا سایت‌های فروشگاهی امنیت مهم‌ترین و ضروری‌ترین فاکتور به حساب می‌آید.
0
معرفی قسمت های مختلف یک سایت و آشنایی با اجزای آن
معرفی قسمت های مختلف یک سایت و آشنایی با اجزای آن
برای اینکه طراحی سایت فروشگاهی منحصر بفردی داشته باشید، در قدم اول باید بدانید سایت شما به چه قسمت‌هایی نیاز دارد. قسمت‌های مختلف یک سایت اهمیت زیادی در جذب کاربر و جذابیت سایت شما به حساب می‌آیند. بخش‌های مختلف یک سایت دست به دست هم می‌دهند و یک سایت کاربرپسند را تشکیل می‌دهند. زمان طراحی یک سایت فروشگاهی، کدنویسی برای ۳ بخش ‌هدر(header)، فوتر(Footer) و محتوای سایت(content) یا main انجام می‌شود. اگر اطلاع زیادی از از این بخش‌ها و جزئیات آن‌ها ندارید نگران نباشید چون در این مقاله تمام این موارد را برای شما توضیح خواهیم داد.
0
۷ عاملی که قیمت خرید سایت فروشگاهی را تغییر می‌ دهد
۷ عاملی که قیمت خرید سایت فروشگاهی را تغییر می‌ دهد
در حال حاضر بیشتر افراد حتی نسل‌های قدیمی‌تر مثل پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما هم از اینترنت استفاده می‌کنند پس اهمیت زیادی دارد که به عنوان صاحب یک کسب‌و‌کار برای اینکه در بازار و بین رقبایتان شناخته بشوید و با مشتریان ارتباط برقرار کنید از این فرصت استفاده کنید و یک سایت فروشگاهی برای خودتان داشته باشید.
0
نکاتی درباره نحوه خرید سایت که باید بدانید
نکاتی درباره نحوه خرید سایت که باید بدانید
«چگونه یک سایت بخریم» این دقیقا سوالی است که بسیاری از افرادی که قصد خرید سایت را دارند، باید از خود بپرسند و نباید ساده از کنار آن رد شوند. شما قبل از خرید یک سایت باید هدف خود را از اینکه می‌خواهید سایت داشته باشید مشخص کنید.
0
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی Marketplace  که باعث محبوبیت این فروشگاه شد
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی Marketplace که باعث محبوبیت این فروشگاه شد
ممکن است برای شما پیش آمده باشد که قصد خرید یک تلفن همراه را داشته باشید اما بعد از جستجو، تلفن همراه در چند فروشگاه مختلف برای شما نمایش داده می‌شود که شما باید فقط یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر تجربه‌ی این موضوع را داشته‌اید با نحوه عملکرد سایت فروشگاهی مارکت‌پلیس را داشته‌اید اگر نه، نگران نباشید ما در این پست برای شما تمام این موارد را توضیح داده‌ایم.
0
alt : govahi.pdf
فیلترها
Sort
display