جستجو

نمونه کار اپلیکیشن فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی شوکوباکس

نمونه کار اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

شوکوباکس یک فروشگاه محصولات غذایی، عروسک ، گل ، لوازم جشن ، لوازم بسته بندی و تزئینی و گیفت باکس (هدیه آماده) است. شوکو باکس از طریق فروشگاه حضوری ، فروشگاه اینترنتی ، فروش تلفنی و فروش از طریق رسانه های اجتماعی اماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.
شوکو باکس با داشتن ناوگان حمل و نقل شهری امکان ارسال رایگان در تهران و همچنین با همکاری با شرکت های پستی امکان ارسال به سراسر کشور را فراهم کرده که برای ارسال شهرستان ها سفارش های بالای 150 هزار تومان رایگان ارسال می شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید

فروشگاه اینترنتی همکاران

نمونه کار اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

گروه بازرگانی که تحت عنوان شرکت همکاران فعالیت می کند، با هدف بهره مند ساختن خانواده هاي ايراني از كالاهاي باكيفيت و مطابق استاندارد روز جهاني در صنعت لوازم خانگی فعالیت داشته و مجموعه ای از ظروف آشپزخانه شامل ظروف نگهدارنده و ظروف پخت و پز را در سراسر کشور عرضه می نماید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

فروشگاه اینترنتی پایا بلوم

نمونه کار اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

فروشگاه اینترنتی پایابلوم پایابلوم یک فروشگاه توزیع کننده یراق آلات کابینت است. ما در تلاشیم تا شما را از معروفترین برندهای دنیا در زمینه یراق الات آشپزخانه بهره مند سازیم پایا بلوم ارائه دهنده بهترین یراق آلات محصول کشور ایتالیا میباشد. این شرکت ارائه دهنده محصولات شرکت های بلوم ، پکا ، باخمن و ایتالیانا میباشد.

 

نمونه کار اپلیکیشن اندروید
فیلترها
Sort
display