اسکرول کنید

چشم انداز لیموبیت

ما این است که با تکیه بر دانش داخلی بر بام بازار بزرگ تجارت آنلاین ایران بایستیم و بزرگترین مجموعه ای باشیم که در حوزه Ecommerce در ایران فعالیت می کند.

هدف ما

هدف ما پر کردن جای خالی یک مجموعه تخصصی و حرفه ای در حوزه طراحی و توسعه کسب و کارهای آنلاین با زیر ساخت های هوش تجاری است. بزرگترین هدف لیموبیت ارتقا سطح کیفی فروشگاه های آنلاین و خرده فروشی های آنلاین در ایران است.

طراحی و توسعه

وب سایت های اختصاصی

لیموبیت در کنار ارائه راهکارهای جامع Ecommerce توان و ظرفیت طراحی و توسعه سامانه های تحت وب اختصاصی را دارد. تمرکز مجموعه لیموبیت به روی ارائه راهکارهای جامع در حوزه تجارت الکترونیک است، با توجه به وجود تخصص های لازم در مجموعه درخواست های طراحی اختصاصی تحت وب همسو با حوزه تجارت الکترونیک نیز پذیرفته می شود.

طراحی و توسعه

پلتفرم فروشگاه اینترنتی

اصلی ترین محصول لیموبیت پلتفرم نرم افزاری Ecommerce (فروشگاه اینترنتی) است، که در مدل های مختلفی از کسب و کارهای آنلاین ارائه می شود. پلتفرم فروشگاه اینترنتی لیموبیت بر پایه زبان C# و فریمورک net. توسعه داده می شود.

خدمات

بازاریابی دیجیتال

در کنار ارائه انواع پلتفرم های فروش اینترنتی لیموبیت دارای تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ است. خدمات بازاریابی دیجیتال لیموبیت با تمرکز در حوزه Ecommerce و فروش اینترنتی است، که باعث رشد هر چه بیشتر کسب و کار شما می گردد.

خدمات

سئو اختصاصی

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. اگر بخواهید در کلمات کلیدی کسب و کار خودتان در صفحه اول گوگل باشید، می توانید از خدمات سئو اختصاصی لیموبیت استفاده کنید.

A
01
فرایند

تحلیل و ارزیابی

پس از جمع بندی امکانات مورد نیاز شما، بررسی درخواست در واحدهای مربوطه (فروش، تولید، فنی) انجام می شود تا زمان بندی و پیچیدگی و هزینه مشخص گردد.

02
فرایند

برنامه ریزی

ما استراتژیمان را بر اساس پیچیدگی و مهلت پایان پروژه طبق متد توسعه چابک می چینیم تا از خروجی بهینه در ساختاری کارآمد را ارائه کنیم. تیم فنی لیموبیت در جلسه توسعه چابک قبل از شروع هر پروژه به بررسی بهترین راه حل خواهد پرداخت.

03
فرایند

پیکربندی نرم افزار

در مرحله پیکربندی نرم افزار قابلیت های موجود و نیازهای اختصاصی هر پکیج نرم افزاری به صورت Patch در اختیار تیم سرور و کانفیگ قرار می گیرد. پیکربندی پایگاه داده نیز در این مرحله انجام می گیرد.

04
فرایند

طراحی و UX

وقتی زیر ساخت اصلی تکمیل شد تیم طراحی کار جادویی خودشان را روی وب سایت شما شروع می کنند. ظاهری چشم نواز با سازگاری تمام دستگاه ها (گوشی، تبلت، دستکتاپ و..) خروجی کار خواهد بود.

05
فرایند

توسعه

امن، سریع و با توجه به جزئیات - توسعه دهندگان ما فقط یک فروشگاه اینترنتی، سایت یا اپلیکیشن نمی سازند، بلکه تجربه ای لذت بخش برای کاربران شما فراهم می کنند.

06
فرایند

تست و کنترل کیفیت

طراحی دقیق و تست عملکرد روی هر خروجی، کوچکترین مشکلات و باگ هایی که در زمان برنامه نویسی رخ داده را تشخیص می دهد و نسبت به حذف آنها اقدام می کند.

07
فرایند

راه اندازی

زمانی که از کارکرد تمامی اجزا، طراحی، عملکردهای منطقی و مقیاس پذیری مطمئن شدیم وب سایت شما با قدرت راه اندازی می شود.

08
فرایند

پشتیبانی

اعتقاد ما بر ایجاد روابط کاری بلند مدت با مشتریان است، بنابراین پس از تحویل پروژه، 6 ماه تا 1 سال به صورت رایگان با پشتیبانی فنی در کنار شما هستیم.

چرا لیموبیت؟

چرا لیموبیت انتخابی حرفه است؟

خانواده ای
به نام لیموبیت

یک تیم سخت کوش و با انگیزه پشت این لیمو قرار گرفته، این اعضا آزمون و خطاهای زیادی را در کنار هم تجربه کردند تا امروز بتوانیم به جرأت بگوییم که در زمینه نرم افزار تحت وب Ecommerce بهترینیم.

یه ایده دارم!
چه ایده ای 🗯

برای همه ما پیش آمده که ایده جذاب برای کسب و کار داشته باشیم و شاید خیلی از این ایده خوب و اقتصادی بوده، ولی اجرایی شدن آنها نیاز سخت بوده است. همه یک فروشگاه قدرتمند و بی نقص مثل دیجی کالا می خواهند و هزینه داشتنش را خیلی بالا تخمین میزنند. لیموبیت دقیقا برای همین اینجاست.

صفحه اول گوگل
100% قابل دستیابی

همیشه در رقابت فضای اینترنت قاعده بر اینه کسی که وب سایتش در صفحه اول گوگل باشد، تغریبا شبیه مغازه ای نبش خیابان اصلی است. فروشگاه های طراحی شده در لیموبیت به شدت سئو دوست است و از الگوهای میکرودیتا استفاده می کند. با ما خودتان را در صفحه اول ببینید.

جزئیات
تعیین کننده است

تحویل یک فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن موبایل یا یک سایت اختصاصی در لیموبیت از وسواس خاصی پیروی می کند! همه چیز بررسی می شود، همه جزئیات به دقت بازبینی می شود تا کار نهایی بدون نقص و حرفه ای باشد، یک ابزار قدرتمند برای یک رقابت سخت! رقابت بر سر صفحه اول گوگل 💪

ما عاشق کارمان هستیم 💕

افتخار ما اعتمادی است که مشتریان عزیزمان به ما کرده اند، ما وضیفه خودمان می دانیم که کمک کوچکی به ارتقا کیفیت کسب و کارهای اینترنتی در ایران کرده باشیم. افتخار ما محصولاتی است که باعث سربلندی مشتریان وفادار ما شود.

فروشگاه آنلاین B2C

فروشگاه آنلاین B2C رایج ترین مدل فروشگاه آنلاین است که بسیاری از وب سایت های فروشگاهی از الگوی آن استفاده می کنند، B2C مخفف Business to Consumer به معنی "ارتباط بین مشتری و کسب و کار" است.


فروشگاه اینترنتی Marketplace

فروشگاه اینترنتی Marketplace مشابه مدل Drop Shipping است با این تفاوت که محصولات و فروشنده آنها در سایت درج می شوند، اگر محصولی فروخته شد مسئولیت برندسازی، بسته بندی و تحویل کالا با صاحب فروشگاه اینترنتی است. "دیجی کالا، بامیلو، آمازون و eBay" نمونه های موفقی از فروشگاه اینترنتی Marketplace هستند.

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی

مدل Multi Store جز جدیدترین نمونه های فروشگاه اینترنتی است که اخیرا در دنیا مورد استقبال قرار گرفته است، در این مدل کاربران با ثبت نام در یک وب سایت می توانند از چند فروشگاه اینترنتی با آدرس دامین مختلف خرید کنند. این مدل بیشتر مشابه فروشگاه های زنجیره ای است.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن انواع فروشگاه اینترنتی نیز جز خدمات اصلی لیموبیت است که برای گوشی های اندروید و IOS انجام می شود.

همه محصولات