جستجو
سبد خرید
لیموبیت هر لحظه پشتیبان شماست
با ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

پنل پیامک فروشگاه

پنل پیامک فروشگاه اینترنتی لیموبیت
یکی از امکانات پیشرفته ای که یک فروشگاه آنلاین به آن نیاز دارد پنل پیامکی است که به صورت اتوماتیک در زمان های خاصی برای مشتریان SMS (پیامک) ارسال کند. پلتفرم فروشگاهی لیموبیت با داشتن این قابلیت به صورت یک ماژول اختصاصی قابلیت ارسال پیامک را به وب سایت فروشگاه اینترنتی شما می دهد.

ثبت نام و احراز هویت با پیامک (OTP)

ماژول پنل پیامکی فروشگاه اینترنتی لیموبیت قابلیت ارسال رمز عبور یک بار قابل استفاده یا OTP را دارد. در صورتی که این ماژول برای وب سایت شما فعال باشد در زمان ثبت نام از کاربر شماره موبایل درخواست می شود و کاربر باید با استفاده از کد تایید ارسال شده ثبت نام خود را تکمیل کند. این قابلیت علاوه بر سهولت ثبت نام باعث ایجاد یک بانک اطلاعاتی 100% صحیح از شماره تلفن های همراه مشتریان می شود.
پس از ثبت نام درصورت وارد کردن رمز عبور صحیح، تاییده ثبت نام هم ارسال می شود.

ثبت نام با پیامک

متصل با سرویس پیامک RESTful کاوه نگار

دغدغه اصلی در ارسال پیامک های خدماتی ارسال آنها به تمامی شماره های موبایل است، حتی شماره هایی که تبلیغات خط خود را مسدود کرده اند. برای حل این مشکل ماژول پیامک لیموبیت با شرکت کاوه نگار کار می کند. کاوه نگار سرویس های ارزش افزوده ای را برای پیامک تامین می کند که OTP یکی از آنها است.
علاوه بر این این شرکت با داشتن شماره های خدماتی قابل اشتراک تضمین ارسال تمامی پیامک های ارسال شده از طرف فروشگاه را به کاربران می دهد، این یعنی شماره پنل پیامکی از شماره های خدماتی پیش فرض کاوه نگار استفاده خواهد کرد. شرکت های ریحون، اسنپ فود، تخفیفان و.. نیز برای تضمین ارسالهای خود از همین سرویس ها استفاده می کنند.

اتصال به پنل پیامک کاوه نگار

مدیریت یکپارچه از پنل فروشگاه

برای تضمین ارسال پیامک ها حتی زمانی که مشترک تبلیغات خود را بسته دلیل اصلی استفاده از شماره های خدماتی این سرویس دهنده است، با این حال اگر شما شماره اختصاصی دارید می توانید با تنظیمات پنل مدیریت فروشگاه به آسانی شماره را تغییر دهید. اتصال آسان با API key، مدیریت گزارش های پیامک و تنظیم زمان هشدار "حداقل مبلغ شارژ باقی مانده" از امکانات این ماژول است.

ثبت نام با پیامک

دسترسی تنظیمات عملکرد ماژول

همانند تمامی ماژول های پلتفرم فروشگاهی لیموبیت این افزونه هم دارای دسترسی برای مدیر وب سایت. از همین طریق می توانید تعیین کنید که فروشگاه در چه زمان هایی برای کاربران پیامک ارسال کند. در حالت پیش فرض فروشگاه در چهار مرحله ثبت نام، تایید ثبت نام، خرید محصول و تحویل کالا به مشتری پیامک ارسال می کند. الگوهای پیام های ارسالی نیز قابلیت تغییر به متن های دلخواه شما را دارند.

پنل مدیریت پیامک
alt : govahi.pdf
فیلترها
Sort
display