جستجو
سبد خرید
لیموبیت هر لحظه پشتیبان شماست
با ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

فروشگاه اینترنتی Marketplace

راه اندازی فروشگاه اینترنتی Marketplace

با پلتفرم Marketplace لیموبیت آسونه!

طراحی فروشگاه اینترنتی Marketplace

طراحی فروشگاه Marketplace در لیموبیت حدودا ۲۰ تا ۳۰ روز زمان می برد.

بهترین وب سایت Marketplace

و شما صاحب "قوی ترین" وب سایت marketplace در زمینه کارتون هستید.

قیمت طراحی سایت فروشگاه مارکت پلیس

از این لحظه باید روی برنامه بازاریابی خود تمرکز کنید، در تمام مراحل لیموبیت کنار شما است.

جستجو

جستجو

انتخاب محصول

انتخاب محصول

خرید اینترنتی

خرید

پرداخت

پرداخت

فروشگاه B2C مناسب کار من است یا Marketplace لیموبیت؟

امکانات فروشگاه اینترنتی Marketplace

(فروشگاه اینترنتی چند فروشنده)

کلیه امکانات عمومی پلتفرم فروشگاه اینترنتی لیموبیت

تمامی فروشگاه های اینترنتی ارائه شده در لیموبیت تمام قابلیت های کلیدی سیستم را دارند. امکانات عمومی نرم افزار شامل تمامی مواردی است که یک فروشگاه اینترنتی فارق از مدل کسب و کار، به آن نیاز دارد. برای مشاهده لیست تمام قابلیت های عمومی نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی لیموبیت به "این صفحه" مراجعه کنید.

ثبت نام آنلاین از فروشندگان

قطعا یک فروشگاه Marketplace زمانی به موفقیت می رسد که فروشندگان زیادی داشته باشد. احراز هویت فروشندگان در مرحله اول باید به صورت آنلاین انجام شود. پلتفرم مارکت پلیس لیموبیت دارای فرم اختصاصی ثبت نام آنلاین از فروشندگان است تا سرعت اعتبار سنجی شما بالا برود و با چند کلیک حساب های فروشندگان را فعال کنید.

قابلیت ایجاد صفحه اختصاصی برای هر فروشنده

در Marketplace هر فروشنده دارای یک صفحه اختصاصی است که در آن لیست محصولات آن فروشنده موجود است. برای حفظ تجربه کاربری چینش این صفحات شبیه صفحات دیگر فروشگاه است و در اصل این صفحات قابلیت فیلتر کردن محصولات را بر اساس فروشنده نیز امکان پذیر می کند.

سطوح دسترسی متفاوت به فروشندگان

پلتفرم فروشگاهی لیموبیت قابلیت ایجاد نقش های متفاوت را به صاحب Marketplace می دهد. مانند هر نرم افزار حرفه ای نقش های هر سیستم را می توان با سطوح دسترسی متفاوت تنظیم کرد و این نقش ها را به فروشندگان داد. معمولا با سطح بندی فرشندگان به آنها دسترسی درج "دسته محصول" را نیز می دهند.

مجوز ارتباط مشتریان با فروشندگان

اگر این قابلیت را برای فروشندگان فعال کنید مشتریان می توانند با فروشندگان شما در ارتباط باشند. پس از فعال سازی این قابلیت دکمه ای در صفحه فروشنده نمایان خواهد شد که در آن یک فرم ارتباط است و پیام بازدیدکنندگان سایت را به ایمیل فروشنده ارسال می کند.

قابلیت نمایش نام فروشنده در صفحه هر محصول

روی هر محصول نام فروشنده آن درج می شود که با کلیک روی آن مشتریان وارد صفحه آن شده و لیست تمامی محصولات آن را می بینند.

تعیین حداکثر تعداد محصولات برای هر فروشنده

بسیاری از وب سایت های Marketplace ضمن کسب درآمد از فروش محصولات فروشندگان در وب سایتشان حساب های فروشندگان را نیز سطح بندی می کنند. مثلا "سطح برنز قابلیت درج ۲۰ محصول را دارد و رایگان است" و یا "سطح طلایی قابلیت درج نامحدود محصول را دارد و دارای هزینه ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان است و .." که با این قابلیت می توانید به این مدل برسید.

دیجی کالا و زنبیل دو نمونه موفق فروشگاه اینترنتی Marketplace در ایران هستند و با استفاده از همین الگوها توانسته اند در ایران مطرح شوند.
امکانات فروشگاه اینترنتی Marketplace
طراحی وب

زنجیره کسب و کار خود را با اپلیکیشن فروشگاهی Marketplace لیموبیت کامل کنید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی

برند سازی

و مطرح شدن نام تجاری

بیشترین مزیت فروشگاه اینترنتی چند فروشنده برای صاحبانش است، چرا که صاحبان این فروشگاه ها بعد از تحویل کالا محصولات را با نام تجاری خود به فروش می رسانند و دیگر نامی از تامین کننده اصلی کالا باقی نخواهد ماند و هیچ مشتری نمی داند که منبع توزیع این کالا ها کجاست، که البته در فروشگاه اینترنتی لیموبیت این موضوع قابل مدیریت است که پس از تایید و موافقت آنها با موارد نوشته شده، نام برند تجاریشان به عنوان تامین کننده در این فروشگاه قرار می گیرد.
البته این موضوع، مسئولیت برندسازی را برای مدیر فروشگاه اینترنتی به همراه خواهد داشت.

برند سازی

مدیریت آسان محصولات

موجودی ها و قیمت ها

شیوه مدیریت فروشگاه آنلاین Marketplace (یا چند فروشنده) به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به انبار کردن محصولات آنها را بفروشید. مدیریت محصولات به این شیوه بسیار آسان است زیرا محصولات از فروشندگان مستقل می توانند در کاتالوگ محصولات مشترک قابل خرید باشند و بازدید کنندگان وب سایت شما می توانند در یک فروشگاه آنها را خریداری نمایند زیرا تمام محصولات توسط صدها فروشنده مختلف عرضه می شود، همه در یک مکان!

مدیریت محصولات در فروشگاه آنلاین

دریافت تخفیف

و اعمال پورسانت

به عنوان صاحب یک Marketplace، می توانید یک درصد مشخص به عنوان کمیسیون را از فروشندگان که کالایشان در سایت شما فروخته می شود، دریافت کنید. این موضوع شما را در تولید یک درآمد مداوم از ارائه یک پلت فرم به فروشندگان یاری خواهد داد در این نمونه شما می توانید با درخواست تخفیف خوبی از طرف فروشندگان فروش سایت را افزایش دهید.

تخفیف در فروشگاه آنلاین

ترافیک بیشتر روی سایت

در ازای کار کمتر

هر شخصی با هر عنوانی که در یک سایت چند فروشنده (Marketplace) فعالیت می کند برنده است. مشتری بهترین محصول را دریافت می کند، فروشنده می تواند آماده استفاده از پلت فرمی با ترافیک خوب باشد و مالک فروشگاه نیز درصد سود خوبی از خریدها خواهد گرفت.
جمع کردن چندین فروشنده در یک سایت ترافیک بیشتری را برای وب سایت به همراه خواهد داشت زیرا هر فروشنده به تبلیغ محصولات خود در وب سایت خواهد پرداخت که باعث بالا رفتن تعداد زیاد بک لینک ها به وب سایت خواهد شد. همچنین نبود دغدغه موجودی محصول، کار را برای مدیر فروشگاه بسیار آسان تر خواهد کرد.

ترافیک وب سایت

لیست امکانات پکیج های طراحی سایت فروشگاهی

امکاناتپکیج لیمو شیرینپکیج لیمو ترشپکیج اختصاصی
ویژگی‌های عمومی نرم افزار
ویژگی‌های اختصاصی پکیج Marketplace
چت آنلاین
ثبت دامنه ir پنج ساله
ثبت دامنه .com یک ساله
گواهی SSL
آموزش
دریافت اینماد تک ستاره
فضای میزبانی (هاست) ۲ گیگ ۵ گیگ سرور اختصاصی
پشتیبانی شش ماه رایگان یک سال رایگان یک سال رایگان
قالب گرافیکی ۲۵ نفر/ساعت اختصاصی سازی ۶۰ نفر/ساعت اختصاصی سازی طرح پیشنهادی شما
ویژگی اختصاصی
سئو اختصاصی (SEO)
ماژول پیامک پیشرفته
ماژول تیکتینگ
فروم (انجمن)
پشتیبانی از فروش عمده
ماژول ورود با حساب گوگل
ماژول پیشنهاد شگفت انگیز
پشتیبانی از پرداخت قسطی/دانلودی/اجاره‌ای
طراحی لوگو
مشاوره بازاریابی دیجیتال
قیمت نهایی ۲۵ میلیون تومان ۵۵ میلیون تومان تماس برای قیمت
ماژول های اختصاصی
ماژول اختصاصی

ماژول های اختصاصی

آیا به دنبال امکانات بیشتری برای فروشگاه اینترنتی خود هستید. نگران نباشید، با توجه به توسعه فروشگاه اینترنتی لیموبیت و بومی بودن Source Code ما امکان طراحی ماژول های اختصاصی بیشتری را نیز داریم.

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

اپلیکیشن اندروید و IOS

در کنار طراحی فروشگاه اینترنتی Marketplace لیموبیت قابلیت ارائه اپلکیشن اندروید و IOS را دارد. شما می توانید از اپلیکیشن حرفه ای لیموبیت برای تکمیل زنجیره کسب و کار آنلاین خود استفاده کنید.

مشاوره راه اندازی فروشگاه آنلاین

جلسه تحلیل بازار

تخصص ما طراحی فروشگاه اینترنتی است، از هر مدلی و مدعی هستیم در حوزه Ecommerce بی رقیب و منحصر به فرد هستیم. حتما برای شما جذاب خواهد بود با یک تیم حرفه ای درباره ابعاد مختلف کارتان مشورت کنید. جلسه تحلیل بازار در لیموبیت نقاط تاریک کسب و کار را برایتان روشن می کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

رمز موفقیت در بازار آنلاین محتوا است و محتوای تولید شده باید از کانالهای دیجیتال مارکتینگ به مخاطب ارائه شود. لیموبیت برنامه کاملا مشخصی برای هدایت مشتریان در حوزه بازاریابی دیجیتال دارد که البته این برنامه به صورت اختصاصی در حوزه Ecommcerce تدوین شده است. با این برنامه رقیب اصلی شما دیجی کالا و بامیلو خواهد بود!

alt : govahi.pdf
فیلترها
Sort
display